XML BAYİLİK

Lavinmobilya.com’un yüzlerce ürün kategorisinde yer alan bürününün satışını yapmak ve gelir elde etmek ister misiniz?

2010 yılında sadece perakende müşterilerimize hizmet vererek, 2017 yılından bu yana da eticarette bulunan firmamızla B2B XML Bayilik sistemimizi devreye alıyoruz. Lavinmobilya.com’un bayisi olmak, XML ile ürünlerimizin satışını yapabilmek için aşağıda ki şartları karşılamanız ve bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

XML Çalışma Şartlarımız

 1. Vergi dairesine kayıtlı bir şirket olma ön şartı aranmaktadır.
 2. Kendi sitelerinden satış yapacak bayilerin siteleri hazır olmalıdır.
 3. Daha sonra BAYİLİK BAŞVURU FORMU ‘nu doldurarak bize iletmeniz gerekmektedir. 24 saat içerisinde vergiye tabi firma yada şahıs şirketlerine dönüş yapılacaktır.
 4. Size dönüş yapılıp , bayiliğiniz onaylandıktan sonra , info@lavinmobilya.com adresine vergi levhanızı bildiriniz.
 5. Evraklarınız incelendikten sonra üyelik açılacak ve bayiliğiniz tanımlanacaktır.
 6. Bayilerimiz Lavinmobilya.com üzerinden Kredi Kartlı veya Havale ödeme yöntemiyle siparişlerini geçebilirler.
 7. %40 ‘ a varan indirim oranlarıyla ürünlerimizi bayi olarak tedarik edebilirsiniz.
 8. Bayi XML içerisinde bulunan İndirimli Fiyatın altında satış yapamaz. Bu durumun tespiti halinde bayi firmanın bayiliği sonlandırılacaktır.
 9. Bayilerin satış kanalı kısıtı bulunmamaktadır. Tüm Pazar yerleri, sosyal medya mecraları ve kendilerine ait internet sitelerinde satış yapılabilir.
 10. Bayi olmak isteyen firma 1 kereye mahsus XML hizmet bedeli olan 1200 TL + KDV’lik ücreti Lavinmobilya.com’a öder. Onaylanacak bayi hesabı üzerinden kredi kartı veya havale ile alışverişlerini tamamlayabilir. Ödeme onaylandıktan sonra xml linki bayimize atılır.
 11. Siparişleriniz dilerseniz deponuza, dilerseniz müşterinize drop shipping şeklinde teslim edilir. Detaylar;
  1. Ücretsiz teslimat yazan ürünlerde ister müşterilerinize isterseniz de belirttiğiniz adrese ,kendi anlaşmalı kargo şirketlerimizle gönderilir.
  2. Kargo ücreti olan ürünlerde ise sistemden sipariş geçerken en son aşama da kargo ücreti eklenecektir.
  3. Kargo firmalarıyla kendi anlaşması bulunan bayilerimize ürün üretimden çıktıktan ve/veya temin edildikten sonra bilgi verilerek kargo firmalarını adresimize yönlendirmesini isteyebiliriz.
  4. Dropshipping çalışmayı tercih eden müşterilerimiz için;
   1. Mobilya kategorisinde paketleme hizmet bedeli olarak her paket başına 3 TL paket hazırlama ücreti ay sonu ekstrelerinize fatura edilecektir. Fiyata KDV Dahildir. Aylık 150.000 TL üstünde ki ciro yapan bayilerimiz depomuza personel yerleştirebilirler. İlgili personele günlük çıkış yapılacak ürünler depo personelimiz tarafından teslim edilecektir.
  5. Siparişinizi geçerken kumaş kartelası ve/veya renk numunesi gibi mobilya ürünlerinde , kartela adresi bölümünden işaretleyerek giriş yaptığınız taktirde, numune ve kartelalar müşterinize tarafımızdan ücretsiz kargoyla ulaştırılacak olup , tekrar kumaş kartelalarını iade için size kargo firması abonelik numarası ileterek , müşterinizden kartelaları ücretsiz bir şekilde , kendi adresimize iade ettirmenizi isteyeceğiz.Kartelalar piyasa da sınırlı sayıda bulunduğu için müşterinize seçme olanağı sağlayp , geri tarafımıza gönderilmesini hassasiyetle belirtmenizi rica ederiz.
  6. Özel ölçü ürünler de gelecek taleplerle ilgili olarak tarafımıza whatsapp hattından bilgi geçerek fiyat alabilir, müşterinize sipariş oluşturabilirsiniz. Özel ölçü ürünlerde de böylelikle destek sağlama imkanına sahip olabilirsiniz.
 12. İade sistemi hakkında;
  1. Firmamız tarafından hatalı/eksik/yanlış gönderilen ürünler haricinde bayiden iade kabul edilmeyecektir.
  2. Kargo nedeniyle hasarlı, müşteri beğenmemesi, garanti/servis durumu konularında ki iadelerin tüm mesuliyeti bayilere ait olacaktır. Bu ürünlerde iade kabul edilmeyecektir.
  3. Depo adresimize bayi müşterilerinden iade kabul edilmeyecek olup, bayilerin Pazar yerlerinde ki iade adreslerini kendi adresleri ile güncellemeleri gerekmektedir.
  4. Lavinmobilya.com olarak müşteriden direk iade alınmayacaktır. Yani müşterinin paketi sizin adresinize göndermesi, sonrasında depomuza sizin tarafınızdan iade edilmesi gerekmektedir.
 13. Kargo Çıkışları Hakkında;
  1. Bayilerimizin kargo çıkış süresi ürünlerde belirtilmiştir. Sipariş onaylandıktan sonra bu süre hesaplanmaktadır.
 14. XML Yapısı Hakkında;
  1. XML yapısında direk bayinin alış fiyatı ve tavsiye edilen satış fiyatı gelmektedir. Alış Fiyatı alanı bayinin satın alacağı fiyattır.
  2. Bu fiyatlar üzerinden bayinin kendi kâr marjını ekleyerek satış yapabilirler
  3. Alış fiyatının altında satış yapan bayilerin , bayilikleri iptal edilecektir.
  4. Yazılım desteği vermemekteyiz. XML linkimizi alan bayilerimiz kendi sitelerine ve/veya pazar yerlerine entegrasyonu kendileri sağlamalıdır.