• Bien Uzanma Koltuğu

   2,780.00 

   Uzanma Koltuğu Fiyatları – Hem koltuk hem de Uzanma Koltuğu olarak kullanabileceğiniz , concept modelimizle Avantajı ödeme seçenekleri ile İndirim İmkanı ÖZEL ÖLÇÜ YAPABİLMEKTEYİZ.

  • Sad Lüks Üçlü Koltuk

   3,999.00 

   %100 el işçiliği sanatıyla üretilen lüks koltuk takımları Biz de! Özel Konsept Tasarımlar. Özel Mimar Desteği ile. ÖZEL ÖLÇÜ YAPABİLMEKTEYİZ.

  • Gimme Üçlü Koltuk

   2,380.00 2,790.00 

   Kadife Koltuk Takımı modelleri ile birbirinden şık tasarımlara imza atan Lavin mobilya, size ilham veren salon takımı modelleri ile evinize güzellik katıyor. ÖZEL ÖLÇÜ YAPABİLMEKTEYİZ.

  • Berna Modern Koltuk – Kanepe

   2,100.00 2,450.00 

   Modern Koltuk Takımı modelleri ile birbirinden şık tasarımlara imza atan Lavin mobilya, size ilham veren salon takımı modelleri ile evinize güzellik katıyor. ÖZEL ÖLÇÜ YAPABİLMEKTEYİZ.

  • Montgomery Deri Koltuk

   4,390.00 13,750.00 

   Deri Koltuk modelleri, tekli, yataklı & deri modern koltuklar ! Klasik koltuk modelleri marka & fiyatları Mobilya kategorisinde! ÖZEL ÖLÇÜ YAPABİLMEKTEYİZ.

  • Pamela Modern Yataklı Kanepe

   1,350.00 2,500.00 
   YataklıYataklı
   YataksızYataksız

   Ev mobilyasının vazgeçilmez yataklı kanepe ve çekyat modelleri ile kafidenin zarifliği , yatak mekanizmasının kullanışlılığı ile uygun fiyatlı kanepeler ÖZEL ÖLÇÜ YAPABİLMEKTEYİZ.

  • tasarım koltuklar

   Carlo Mis-Century Koltuk Takımı

   1,850.00 2,650.00 

   Profilde güçlü olan Carlo Mid-Century tasarım koltuk takımı, İtalyan orta yüzyılında esinlenen tasarımcı koltuklarda etkileyici hatlarını yansıtıyor.Hafif bir perdeli sırt, açılı kollar ve çerçevenin içinde oturarak rahatça tonlarca konfor sunmak için peluş minderler yapılmıştır. ÖZEL ÖLÇÜ YAPABİLMEKTEYİZ.

  • modern berjerli takımı

   Bright and Budget-Friendly Koltuk Takımı

   1,800.00 2,800.00 

   Rahat ve kompakt, bizim Bright and Budget-Friendly modern berjerli takımlar koltuk takımı Onun aerodinamik çerçeve kolay montaj için çıkarılabilir bacaklar Sportif stili ile rahat yapısıyla ailenizle ya  da misafirlerinizle rahat zaman geçirme ortamı yaratmaktadır. ÖZEL ÖLÇÜ YAPABİLMEKTEYİZ.

  • berjerli koltuk takımı

   Modern Updates Üçlü Koltuk

   2,550.00 

   1950’lerin mobilya tasarımlarından esinlenerek Modern Updates koltuk takım kaliteli deri kaplamasıyla göründüğü kada lüks hissediyor.Tasarımı sayesinde klasik görüntüsüyle mütevazi şıklığıyla misafirlerinizin gözü üstünde olacak. ÖZEL ÖLÇÜ YAPABİLMEKTEYİZ.

  • koltuk takımları

   Airy Koltuk Takımı

   1,600.00 

   Airy koltuk ve berjer takımı istediğiniz ölçülere göre ikili koltuk üçlü koltuk tekli koltuk olarak istediğiniz kumaş cinsiyle yapılır. Airy koltuk takımı tasarımıyla sportif ve klasik bir tazı vardır evinizi misafirlerinize hem rahatlık yaşatıp hemde görsel olarak etkilemek istiyorsanız bu koltuk takımı tam size göredir. ÖZEL ÖLÇÜ YAPABİLMEKTEYİZ.

  • spor koltuk

   Cocktail Couture Koltuk Takımı

   3,800.00 

   Türkiye’de döşemeli elimizdeki Cocktail Couture berjerli  koltuk takımları, klasik Chesterfield’da uyarlanarak daha modern hale getirilmiş masif ahşap ayaklar modern güncel bir koltuk takımıdır.Düğme püsküllü bir sırta sahiptir ve kumaş seçiminizle sipariş üzerine yapılır, ÖZEL ÖLÇÜ YAPABİLMEKTEYİZ.

  • kanepe takımı fiyatları

   Alenya Koltuk Takımı

   4,000.00 

   Gerçek yaşam için yapılmış yüksek bir stile sahip. Taze bir mikrofiber döşemeli koltuk  özenle tasarlanmış kutu minderleri ve net,  kolları ile etkilemek için giydirilmiştir. Hayranlık dolu bir kumaşla sarılmış  sahneyi şık bir zarafetle tamamlıyor. ÖZEL ÖLÇÜ YAPABİLMEKTEYİZ.

  Start typing and press Enter to search

  Sepet

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.