#Nasıl Alırım
Seçtiğiniz ürünü ister randevu ile İMALATIMIZA gelerek, isterseniz de sitemiz üzerinden veya 0850 302 02 59 nolu whatsapp hattımızdan sipariş verebilir, kumaş kartelalarını kargoyla adresinize yollayarak seçim yapabilir, özel ölçülü ürünlerde de ekstra ücretsiz 3d gerçekci çizim isteyerek projelendirmenizi yaptırarak mobilyalarınızı, sözleşmeli şekilde satın alabilirsiniz.

#Teşekkür ederiz.
Sektörümüzde , TÜRKİYE'NİN HER YERİNE gönderim sağladığımız halde, hem proje çalışmalarımız, hem ürünlerimiz, hem de satış sonrası servislerimizle hiç şikayet almamış firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İade & İptal

Satın aldığınız ürünü, kargodan/nakliyeden teslim aldığınız günden itibaren 5 gün içinde lavinmobilya.com ’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;


• İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.


• Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.


• Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.


• Ürünlerin koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin muhtelif yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.


• Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez


İade edeceğiniz ürünün ayıplı olması dışındaki tüm iade nedenlerinde kargo /nakliye ücreti müşteriye aittir. 

Fakat bazı koşullarımız var: Kurulumu yapılmış ya da özelleştirilmiş ürünlerde toplam tutarın %33 u özelleştirme/demontaj bedeli olarak alınır.

Eğer üründe herhangi bir özelleştirme yoksa teslimat ücreti ve kredi kartı ödemelerinde , %5 kredi kartı kesintisi geri ödenemez. İade ürünlerde, gönderim ücreti sizin tarafınızdan karşılanıcak olup, ürün elimize ulaşır ulaşmaz teslimat ücreti ve kredi kartı kesintisi yapılarak ödemenizin geri iade işlemleri başlatılmış olur.İptal
İptal

Kullanıcı Girişi

İptal

Sepetim (0)

Ürün Bulunamadı Ürün bulunamadı

İmalattan parakende satış

Köşe koltuk, koltuk takımları ve ev mobilyasında uygun fiyatPara birimi