#Nasıl Alırım
Seçtiğiniz ürünü ister randevu ile İMALATIMIZA gelerek, isterseniz de sitemiz üzerinden veya 0850 302 02 59 nolu whatsapp hattımızdan sipariş verebilir, kumaş kartelalarını kargoyla adresinize yollayarak seçim yapabilir, özel ölçülü ürünlerde de ekstra ücretsiz 3d gerçekci çizim isteyerek projelendirmenizi yaptırarak mobilyalarınızı, sözleşmeli şekilde satın alabilirsiniz.

#Teşekkür ederiz.
Sektörümüzde , TÜRKİYE'NİN HER YERİNE gönderim sağladığımız halde, hem proje çalışmalarımız, hem ürünlerimiz, hem de satış sonrası servislerimizle hiç şikayet almamış firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Dar Salonlar İçin Yaratıcı Dekorasyon Fikirleri

Evimiz her zaman önceliğimizdir. Evimizde konfor ve şıklığı bir arada isterken kimi zaman ne yapacağımızı bilemeyiz. Özellikle küçük bir evimiz varsa, bazı isteklerimizden ödün vermemiz gerektiğini düşündüğümüz olur. Nitekim hiç de öyle değil. Dar bir yaşam alanında hem şık, hem de pratik kurgular oluşturmak biraz yaratıcılık gerektiriyor. Koltuk takımı yerine bir L koltuk bile aslında dar alanlara modern bir şıklıktan hareket alanına kadar pek çok şey kazandırıyor.

Bu yazımızda, dar alanları daha işlevsel ve tatmin edici bir şekilde kullanmak için birkaç fikir önerisinde bulunacağım.Klasiğe saygı duruşu niteliğinde, L koltuk numarası ile başlamak istiyorum. L koltuk ya da köşe koltuk, salonunuzda daha az yer kaplayıp, koltuk takımı aksine daha çok hareket alanı sunacaktır. Genişleyen alanların yaşam alanınıza kattığı ferahlık ise, daha optimist hissetmenizi sağlayacaktır. Dilerseniz köşe koltuk ile beraber puf, berjer ve benzeri az yer kaplayan tekli oturma mobilyaları ile modern bir koltuk takımı oluşturabilirsiniz.

Beyaz ışıklandırma, yaşam alanınızı olduğundan geniş ve aydınlık göstermek için birebirdir. Sarı ışığın aksine daha enerjik hissetmenizi de sağlar. Yorgun bir günün ardından eve döndüğünüzde boğucu sarı ışık, daha yorgun hissettirirken, beyaz ışık modunuzu da yükseltir. Yanı sıra bir alan ne kadar ışık alıyorsa, o kadar ferah görünür. Özellikle sade bir avize ve duvar ışıklandırmaları yeterli aydınlatmayı sağlarken şıklığı da beraberinde getirecektir.

Bir duvar aynası da, salonunuza işlevsellik katacaktır. Şömine üzeri ya da bir kolona yerleştirilen ayna sihirli bir numaradan farksız salonunuza derinlik katacaktır. Gösterişli bir çerçeve yerine daha minimal veyahut yumuşak kenarlı aynalar tercih etmek yine aydınlığı ve ferahlığı korumak için doğru hamledir.

2019’un favorisi işlenmemiş ahşap gibi doğadan parçalar seçmek samimiyet ve ferahlığı aynı anda getirecektir. Genellikle dairelere sıkışmış metropol insanının içten içe en büyük gereksinimi olan doğal hayatı, parça parça ev dekorasyonu içerisinde kullanmak bir nebze olsa rahatlatacaktır. İşlenmemiş ahşaptan mutfak dolabı, yemek masası ve dahası. Doğadan parçalar, kendi başına dar yaşam alanlarını güzelleştirmekte ve aydınlatmaktadır.

Depolama alanı sağlayan mobilyalar, alan tasarrufu etmenizde büyük fayda sağlar. Terchinizi retro ya da doğal ürünlerden yana yapmak salonunuza tarz da katacak ve konuklarınızın dikkatini çekecektir.

İnce kenarlı mobilyalar, dar salon dekorasyonunda olumlu sonuçlar elde etmekte bire birdir. Kalın olmayan orta sehpası, yemek masası ve benzerleri, salonunuzda boşluklar bırakarak ışığın yayılmasına olanak tanır, daha geniş hissettirir.

Dar salon söz konusu olduğunda en az dekoratif aksesuar kullanmak ya da hiç kullanmamak bir yanılgıdır. Canlı bitkiler, renk katacak koltuk örtüleri, koltuk minderleri ve kilimler istediğiniz rengi, deseni, uyumu ve ferahlığı tek başına sunar. Canlı bitkiler, bana kalırsa olmazsa olmazlardan birisi iken, renkli koltuk örtüleri ve koltuk minderleri ile sınırsız ev dekorasyonu kurgusu oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İptal
İptal

Kullanıcı Girişi

İptal

Sepetim (0)

Ürün Bulunamadı Ürün bulunamadı

İmalattan parakende satış

Köşe koltuk, koltuk takımları ve ev mobilyasında uygun fiyatPara birimi