Alan Tasarrufu ve Pratik Çözümler İçin: Köşe Mobilyalar

Salonlar, başlıca yaşam alanımız olurken, tüm günün yorgunluğunu attığımız en özel yerdir de. Özellikle biz metropol insanları, genellikle apartman dairelerine sıkışmışken, evimizde alan genişliği ve ferahlığı büyük bir ihtiyacımız. Mobilya azaltma, doğa ihtiyacımız adına canlı bitkiler, bol aydınlatma gibi alternatif çözüm arayışlarında kimi zaman da konfordan ödün verdiğimiz olur. Nitekim, doğru mobilya seçimi ve dizilimi ile en küçük odayı dahi devasa kılabiliriz. Bize yardımcı olacak en büyük mobilya çeşitleri, alan tasarrufu sağlayan, ancak rahatlığı da elden bırakmayanlardır. Yani, köşe mobilyalar

Köşe koltuk, diğer bir deyişle L koltuk, son yılların en popüler koltuk çeşitleri arasında liderliğini kimseye kaptırmazken, modern salonların yegane parçasıdırlar da. L koltuk denildiğinde ilk aklımıza gelen, sağlayacağı alan genişliğidir.

L koltuk fikrini biraz daha ileri taşıyıp, depolama ve pratiklik istediğimizde yataklı köşe koltuk ve köşe takımı bize göz kırpıyor. Yataklı köşe koltuk, özellikle 1+1 ya da tek odalı, küçük daireler için dizayn edilmiştir adeta. Yataklı köşe koltuk gün içerisinde konforlu bir oturma alanı olurken, gece ise zahmetsizce yatağa dönüşme özelliğine sahiptir. Ya da, yorucu bir günün ardından koltuğunuzda daha rahat uzanmak, televizyon izlemek istiyorsanız yerinde bir alternatif olacaktır. Yataklı köşe koltuk yanı sıra, baza özelliği de taşımaktadır ve bu sayede depolama alanı da elde edersiniz.

En fonksiyonel olarak görülen üçlü koltuk fiyatları hesaba katıldığında yataklı köşe koltuk fiyatı açısından da doğru bir seçenektir. Üçlü koltuk fiyatları üzerine, oturma alanı sayısını yükseltmek adına salon dizaynınıza eklenecek puf, berjer, sandalye ve benzeri dekorasyon parçaları, daha çok masraf ve daha az konfor demektir. Yataklı köşe koltuk seçerken dikkat etmeniz gereken husus, kasasının sağlamlığıdır. Söz konusu mobilya koltuk olduğunda, değiştirmesi hem maddi açıdan güç, hem de yorucudur. Bu sebeple koltuk seçiminizde ilk önceliğiniz ürünün sağlamlığı olsun. Yataklı köşe koltuk gibi sıklıkla açılıp kapanacak ve yayları hareket edecek bir mekanizmada bu husus daha önemlidir.

Köşe takımı ele aldığımızda, mutfağınıza şıklık ve sıcak bir hava katacağınızı söyleyerek başlayabilirim. Yemek saatlerinde tüm aileyi ve sohbet gruplarını başarıyla bir küme halinde etrafında toplarken, daha rahat oturma alanı da sunar. Ucuz köşe takımı dahi, diğer pek çok alternatife göre daha fonksiyonel olacaktır. Özellikle alan tasarrufunda, salonunuzun yahut mutfağınızın küçük bir bölümünde yer alacak köşe takımının artılarını kısa sürede hissetmeniz kaçınılmaz olur. Köşe takımı seçerken, sağlamlığının yanı sıra kumaşının değiştirilebilir olup olmadığına özen göstermekte fayda var. Yukarıda değindiğimiz gibi, köşe takım değişimi de bir hayli güç ve bir sorun çıktığında ya da genel dekorasyonda küçük değişikliklere gitmek istediğinize değiştirilebilir kumaş işinize yarayacaktır. Ucuz köşe takımı modelleri için, ürünler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Lavin Mobilya olarak, istediğiniz ölçü, sistem ve kumaşta mobilya tasarımları yapmaktayız. Merak ettiklerinizi sormak için ve ürünler sayfamızda beğendiğiniz ürünün istediğiniz ölçüde size özel hazırlanmasını istediğiniz takdirde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İptal
İptal

Bayi Girişi

İptal

Sepetim (0)

Ürün Bulunamadı Ürün bulunamadı

İmalattan parakende satış

Köşe koltuk, koltuk takımları ve ev mobilyasında uygun fiyatPara birimi